Zapraszamy na konferencję on-line „Postępy endokrynologii i diabetologii”

Serdecznie zapraszamy na konferencję on-line „Postępy endokrynologii i diabetologii”, która odbędzie się 28-29 maja 2021 r. Jednym ze sponsorów tego wydarzenia jest firma MED&CARE.

Ostatnie 12 miesięcy obfitowało w wiele ciekawych publikacji medycznych prezentowanych na łamach wiodących czasopism branżowych. Innowacyjną technologią, którą chętnie wykorzystywali i opisywali specjaliści, był Echolaser.

Organizator wydarzenia, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, zaprasza do uczestnictwa w wykładach, odnoszących się do tychże publikacji. Prelegentami będą klinicyści z Kliniki Endokrynologii CMKP, wykładowcy na kursach prowadzonych w Centrum.

Polecamy zwłaszcza prelekcje dr Magdaleny Kochman. Wykłady pt. „Co robić gdy nie można operować pierwotnej nadczynności przytarczyc?” i „Co robić z hiperkalcemią w ciąży?” zainteresują lekarzy specjalizujących się w nowinkach technicznych w medycynie, w tym w wykorzystaniu technologii Echolasera.

Wydarzenie będzie miało formułę on-line.

Szczegółowy program wydarzenia znajdą Państwo tutaj.

postepy endokrynologii i diabetologii - Zapraszamy na konferencję on-line "Postępy endokrynologii i diabetologii"

 

postepy endokrynologii i diabetologii sponsorzy - Zapraszamy na konferencję on-line "Postępy endokrynologii i diabetologii"

Kontakt

    captcha

    Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

    photo 2021 03 23 12 00 50 150x150 - Zapraszamy na konferencję on-line "Postępy endokrynologii i diabetologii"laser