Leczenie raka prostaty w Centrum Medycznym Klara

Informujemy, że w Centrum Medycznym Klara dr Krzysztof Rożnowski specjalista urologii FEBU i dr n. med. Andrzej Lewicki specjalista urologii FEBU przeprowadzili niedawno zabiegi ogniskowego leczenia raka prostaty PCa i zabiegi usunięcia łagodnego przerostu gruczołu krokowego BPH z wykorzystaniem Echolasera i fuzji obrazu rezonansu magnetycznego z USG BK.

Technologia Echolaser jest innowacyjnym rozwiązaniem w leczeniu zaburzeń układu moczowo-płciowego. Metoda ta nie narusza zdrowej tkanki oraz operowanego organu. Celnie trafia w chore miejsca koherentną wiązką światła.

Zabiegi z zastosowaniem Echolasera doskonale sprawdzają się w leczeniu łagodnego przerostu prostaty (BPH), a więc choroby, w której objętościowy wzrost gruczołu krokowego powoduje efekt kompresji na poziomie dna pęcherza i kanału cewki moczowej. Prowadzą do stopniowego lub stałego ustąpienia objawów choroby. Znajdują też zastosowanie w leczeniu raka prostaty. W tym przypadku ich efektem jest całkowita ablacja nowotworów złośliwych.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

    [recaptcha]

    Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

    Ochrona danych osobowych

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED&CARE Sp. z o.o., ul. Mławska 13, 81-204 Gdynia, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem office@medandcare.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

    Zgoda