Leczenie raka prostaty w Centrum Medycznym Klara

Informujemy, że w Centrum Medycznym Klara dr Krzysztof Rożnowski specjalista urologii FEBU i dr n. med. Andrzej Lewicki specjalista urologii FEBU przeprowadzili niedawno zabiegi ogniskowego leczenia raka prostaty PCa i zabiegi usunięcia łagodnego przerostu gruczołu krokowego BPH z wykorzystaniem Echolasera i fuzji obrazu rezonansu magnetycznego z USG BK.

Technologia Echolaser jest innowacyjnym rozwiązaniem w leczeniu zaburzeń układu moczowo-płciowego. Metoda ta nie narusza zdrowej tkanki oraz operowanego organu. Celnie trafia w chore miejsca koherentną wiązką światła.

Zabiegi z zastosowaniem Echolasera doskonale sprawdzają się w leczeniu łagodnego przerostu prostaty (BPH), a więc choroby, w której objętościowy wzrost gruczołu krokowego powoduje efekt kompresji na poziomie dna pęcherza i kanału cewki moczowej. Prowadzą do stopniowego lub stałego ustąpienia objawów choroby. Znajdują też zastosowanie w leczeniu raka prostaty. W tym przypadku ich efektem jest całkowita ablacja nowotworów złośliwych.

 

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  konferencja echolaser 150x150 - Leczenie raka prostaty w Centrum Medycznym Klarapostepy endokrynologii i diabetologii grafika 150x150 - Leczenie raka prostaty w Centrum Medycznym Klara
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda