Zabiegi z użyciem Echolasera w Szpitalu Średzkim Serca Jezusowego w Środzie Wielkopolskiej

Ikona dla tomasz

Miło nam poinformować, że Szpital Średzki Serca Jezusowego w Środzie Wielkopolskiej we współpracy z firmą MedLink Sp. z o.o. dołączył do nowoczesnych placówek, które stosują innowacyjne zabiegi usuwania zmian o charakterze nowotworowym z wykorzystaniem Echolasera.

Szpital Średzki Serca Jezusowego w Środzie Wielkopolskiej to nowocześnie urządzony i wyposażony ośrodek, zatrudniający profesjonalnie przygotowanych lekarzy specjalistów oraz fachowy personel pielęgniarski. W szpitalu – jako jednym z zaledwie kilku w Polsce – dostępne są nowoczesne zabiegi usuwania zmian o charakterze nowotworowym przy użyciu Echolasera. Innowacyjna technologia pozwala na bardzo precyzyjne i skuteczne zniszczenie guza podczas krótkiego, bezbolesnego zabiegu.

Echolaser wykorzystuje technologię ultradźwiękową oraz laser wielokanałowy. Zabieg polega na wprowadzaniu energii lasera bezpośrednio do zmienionej chorobowo tkanki i zniszczeniu jej. Kontrola USG umożliwia monitorowanie położenia aplikatorów światła laserowego.

Kwalifikacja do zabiegu odbywa się podczas konsultacji z lekarzem specjalistą.
Aby umówić się na konsultację zadzwoń:
Koordynator Projektu
tel.: +48 515 532 533
www.szpitalsredzki.pl

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

[recaptcha]

Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

Piaseczno szpital na zewnątrz
Ochrona danych osobowych

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.Więcej informacji

Zgoda