Zabiegi z użyciem Echolasera w Szpitalu Średzkim Serca Jezusowego w Środzie Wielkopolskiej

Miło nam poinformować, że Szpital Średzki Serca Jezusowego w Środzie Wielkopolskiej we współpracy z firmą MedLink Sp. z o.o. dołączył do nowoczesnych placówek, które stosują innowacyjne zabiegi usuwania zmian o charakterze nowotworowym z wykorzystaniem Echolasera.

Szpital Średzki Serca Jezusowego w Środzie Wielkopolskiej to nowocześnie urządzony i wyposażony ośrodek, zatrudniający profesjonalnie przygotowanych lekarzy specjalistów oraz fachowy personel pielęgniarski. W szpitalu – jako jednym z zaledwie kilku w Polsce – dostępne są nowoczesne zabiegi usuwania zmian o charakterze nowotworowym przy użyciu Echolasera. Innowacyjna technologia pozwala na bardzo precyzyjne i skuteczne zniszczenie guza podczas krótkiego, bezbolesnego zabiegu.

Echolaser wykorzystuje technologię ultradźwiękową oraz laser wielokanałowy. Zabieg polega na wprowadzaniu energii lasera bezpośrednio do zmienionej chorobowo tkanki i zniszczeniu jej. Kontrola USG umożliwia monitorowanie położenia aplikatorów światła laserowego.

Kwalifikacja do zabiegu odbywa się podczas konsultacji z lekarzem specjalistą.
Aby umówić się na konsultację zadzwoń:
Koordynator Projektu
tel.: +48 515 532 533
www.szpitalsredzki.pl

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

    Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

    Piaseczno szpital na zewnątrz miniak emc
    Ochrona danych osobowych

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED&CARE Sp. z o.o., ul. Mławska 13, 81-204 Gdynia, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem office@medandcare.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

    Zgoda