Zabieg usunięcia mięśniaka macicy w Szpitalu Specjalistycznym EuroMediCare we Wrocławiu

Dane statystyczne pokazują, że co czwarta, piąta kobieta ma mięśniaki, czyli niezłośliwe guzy macicy. Kiedy wywołują one dokuczliwe objawy i stają się zagrożeniem dla zdrowia zalecana jest operacja ich usunięcia. Nieinwazyjną i najmniej obciążającą kobietę jest metoda laserowej ablacji za pomocą Echolasera. Ta nowoczesna metoda usuwania niezłośliwych zmian stosowana jest z powodzeniem w Szpitalu Specjalistycznym EuroMediCare we Wrocławiu.

W ubiegłym tygodniu we wrocławskim szpitalu EMC odbył się kolejny zabieg usunięcia mięśniaka macicy z zastosowaniem Echolasera.
Zabieg przeprowadził dr n. med. Tomasz Sędziak, który posiada bardzo duże doświadczenie w chirurgii ogólnej i onkologicznej oraz w stosowaniu termoablacji laserowej. Dr n. med. Tomasz Sędziak wykonał już ok. 200 zabiegów Echolaserem w Szpitalu EuroMediCare we Wrocławiu.

Zabieg trwał tylko ok. 10 minut. Dzięki temu, że metoda usuwania zmian guzkowatych z użyciem Echolasera jest mikroinwazyjna i przezskórna, zaraz po zabiegu pacjentka czuła się bardzo dobrze, a następnego dnia opuściła szpital.

Główne przewagi usuwania mięśniaków macicy za pomocą Echolasera to: minimalna interwencja chirurgiczna bez otwierania powłok brzusznych, bardzo krótki czas zabiegu, szybka rekonwalescencja oraz duża skuteczności zabiegu.

Kwalifikacja do zabiegu:
Izabela Leonik
Key Account Manager
e-mail: echolaser@emc-sa.plizabela.leonik@emc-sa.pl
tel. kom.+48 661 300 405

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  Drukowanieminiak macicy echolaser
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda