Zabiegi usunięcia guzków tarczycy i mięśniaków macicy w Szpitalu EMC we Wrocławiu

W Szpitalu EuroMediCare we Wrocławiu cały czas odbywają się zabiegi usunięcia zmian guzkowych tarczycy oraz mięśniaków macicy za pomocą Echolasera. Zabiegi te wykonuje dr Tomasz Sędziak – chirurg onkolog, który posiada ponad 12 lat doświadczenia w zakresie chirurgii małoinwazyjnej.

Do tej pory usunięcie zmian na tarczycy oraz mięśniaków macicy możliwe było za pomocą zabiegu chirurgicznego. Wielkim przełomem w leczeniu tego typu dolegliwości okazała się terapia Echolaserem, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród pacjentów i lekarzy.

Dr Tomasz Sędziak jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej. Dr n. med. Tomasz Sędziak specjalizuje się m.in. w przezskórnych ablacjach Echolaserem zmian łagodnych w obrębie tarczycy i usuwaniu mięśniaków macicy. Dr Tomasz Sędziak wykonał już prawie 300 zabiegów z zastosowaniem Echolasera!

Zabiegi z wykorzystaniem Echolasera w przypadku zmian na tarczycy pozwalają usunąć tylko guzki i zachować organ wraz z jego naturalnymi funkcjami, dzięki czemu pacjenci nie muszą korzystać z doustnego suplementowania hormonalnego. Operacja jest małoinwazyjna, zatem nie pozostają widoczne blizny po zabiegu. Kolejną istotną zaletą tej terapii jest szybki powrót do zdrowia.

Mięśniaki macicy są najczęstszą chorobą narządu rodnego kobiety. Coraz więcej pacjentek wybiera tę metodę usuwania mięśniaków ze względu na jej małoinwazyjność i skuteczność.
Zabiegu wykonywane są w znieczuleniu, przezskórnie pod kontrolą USG i zapewniają szyki powrót do zdrowia.

Szpital EMC we Wrocławiu jest jedynym ośrodkiem, który wykonuje małoinwazyjne zabiegi z wykorzystaniem Echolasera na mięśniakach macicy.

Duże doświadczenie dr Tomasza Sędziaka w zabiegach z zastosowaniem Echolasera dodatkowo zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa i komfortu terapii.

echolaser dr t. sedziak zabieg na tarczycy - Zabiegi usunięcia guzków tarczycy i mięśniaków macicy w Szpitalu EMC we Wrocławiu

Zdjęcie: EuroMediCare/Wrocław
Kontakt

    captcha

    Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

    laseremc watroba 01 150x150 - Zabiegi usunięcia guzków tarczycy i mięśniaków macicy w Szpitalu EMC we Wrocławiu