Zabiegi BPH Echolaserem w Alfamedica w Częstochowie

Pomimo utrudnień związanych z COVID-19, szpital Alfamedica w Częstochowie intensywnie pracuje i wykonuje coraz więcej zabiegów BPH Echolaserem. W szpitalu odbyło się już dziesięć zabiegów usunięcia łagodnego przerostu gruczołu krokowego. Ostatni z nich odbył się w tym tygodniu. Kolejni pacjenci czekają na klasyfikację do zabiegów.

Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut (czas uzależniony jest od objętości gruczołu). Technologia z użyciem Echolasera polega na odparowaniu tkanki, bez konieczności interwencji chirurgicznej. Zogniskowanie promienia lasera w jednym miejscu nie narusza struktur otaczajacych zmianę. Dzięki temu ryzyko naruszenia cewki moczowej zostaje ograniczone do minimum.

Dzięki mikroinwazyjnej metodzie z zastosowaniem Echolasera, dużej skuteczności i krótkim czasie pobytu pacjenta w szpitalu zabiegi Echolaserem cieszą się coraz większym zainteresowaniem i bardzo szybko przybywa zadowolonych pacjentów po zabiegu na prostacie.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

  [recaptcha]

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  operacja
  Ochrona danych osobowych

  Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.Więcej informacji

  Zgoda