Zabiegi BPH Echolaserem w Alfamedica w Częstochowie

Pomimo utrudnień związanych z COVID-19, szpital Alfamedica w Częstochowie intensywnie pracuje i wykonuje coraz więcej zabiegów BPH Echolaserem. W szpitalu odbyło się już dziesięć zabiegów usunięcia łagodnego przerostu gruczołu krokowego. Ostatni z nich odbył się w tym tygodniu. Kolejni pacjenci czekają na klasyfikację do zabiegów.

Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut (czas uzależniony jest od objętości gruczołu). Technologia z użyciem Echolasera polega na odparowaniu tkanki, bez konieczności interwencji chirurgicznej. Zogniskowanie promienia lasera w jednym miejscu nie narusza struktur otaczajacych zmianę. Dzięki temu ryzyko naruszenia cewki moczowej zostaje ograniczone do minimum.

Dzięki mikroinwazyjnej metodzie z zastosowaniem Echolasera, dużej skuteczności i krótkim czasie pobytu pacjenta w szpitalu zabiegi Echolaserem cieszą się coraz większym zainteresowaniem i bardzo szybko przybywa zadowolonych pacjentów po zabiegu na prostacie.

echolaser alfamedica 1024x498 - Zabiegi BPH Echolaserem w Alfamedica w Częstochowie

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  operacjaklara zabiegi na tarczycy 150x150 - Zabiegi BPH Echolaserem w Alfamedica w Częstochowie
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda