Zabiegi usunięcia guzków tarczycy w CM Klara w Częstochowie

W Centrum Chirurgii Małoinwazyjnej w CM Klara w Częstochowie, pomimo pandemii koronawirua SARS-CoV, odbywają się zabiegi usunięcia łagodnych guzków tarczycy z użyciem Echolasera. Operacje przeprowadza dr n. med. Tomasz Sędziak, który posiada największe w Polsce doświadczenie w zakresie zabiegów laserowego usuwania zmian guzkowych z użyciem Echolasera.

Guzki na tarczycy pojawiają się u coraz większej liczy kobiet. Problem ten dotyka także mężczyzn. Niektóre zmiany gruczołu tarczowego wymagają usunięcia. Idealną alternatywą chirurgicznego zabiegu eliminacji guzów tarczycy i nadzieją dla pacjentów jest innowacyjna metoda termoablacji za pomocą Echolasera.

Pacjenci chętnie wybierają tę małoinwazyjną metodę leczenia tarczycy ze względu na zalety, takie jak: duża skuteczności, minimalna interwencja chirurgiczna, bardzo krótki czas zabiegu oraz szybka rekonwalescencja.

W CM Klara planowane są kolejne zabiegi usunięcia zmian tarczycy z zastosowaniem Echolasera.

klara zabiegi na tarczycy - Zabiegi usunięcia guzków tarczycy w CM Klara w Częstochowie

W celu uzyskania informacji oraz umówienia zabiegów w CM Klara w Częstochowie zapraszamy do kontaktu:
Iwona Wieloch, Koordynator ds. usług medycznych
e-mail: iwona.wieloch@cm-klara.pl
tel.: +48 34 534 50 15

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  echolaser alfamedica 150x150 - Zabiegi usunięcia guzków tarczycy w CM Klara w Częstochowieecholaser prostata 01 01 scaled 150x150 - Zabiegi usunięcia guzków tarczycy w CM Klara w Częstochowie
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED&CARE Sp. z o.o., ul. Mławska 13, 81-204 Gdynia, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem office@medandcare.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda