Alfamedica – nowy ośrodek wykonujący leczenie prostaty Echolaserem w Częstochowie

Alfamedica Silesia North Częstochowa, to placówka od lat specjalizująca się w leczeniu chorób prostaty. Centrum Medyczne skupia wysoko wykwalifikowaną kadrę lekarską, cenioną nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Dzięki wdrożonej metodzie leczenia Echolaserem, Alfamedica poszerza swoją ofertę o niskoinwazyjne leczenie łagodnych zmian nowotworowych.

Poradnia urologiczna w Centrum Medycznym Alfamedica działa pod kierownictwem dr n. med. Władysława Bryca, który od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w leczeniu schorzeń prostaty. Doktor ukończył specjalizację z chirurgii ogólnej oraz specjalizację drugiego stopnia z urologii. Leczeniem przerostu gruczołu krokowego w Alfamedica, zajmuje się również doktor Katarzyna Bryc-Walczak, która uzyskała prestiżowy tytuł specjalisty urologa europejskiego FEBU (Fellow of European Board of Urology) z najwyższym wynikiem egzaminu testowego w Europie. Połączenie ogromnego doświadczenia, ze znajomością najnowszych europejskich trendów w leczeniu prostaty, skutkuje wysoką efektywnością prowadzonych działań medycznych.

Alfamedica Silesia North oferuje nie tylko tradycyjne, chirurgiczne metody leczenia schorzeń gruczołu  krokowego, ale dzięki inwestycjom w innowacyjne technologie, umożliwia swoim pacjentom skorzystanie z niskoinwazyjnych zabiegów z wykorzystaniem Echolasera. Działanie urządzenia, opiera się na poddaniu zmian chorobowych procesowi termoablacji, w wyniku którego ulegają one obkurczeniu, a nawet całkowitemu zanikowi. Niska inwazyjność metody, zapewniona jest poprzez wykorzystanie włókien światłowodowych, które przy pomocy cienkich igieł, docierają do chorej tkanki i oddziałują na nią wiązką świetlną. Technologia ta pozwala na leczenie zmian, które dotychczas wymagały zabiegu chirurgicznego. Dzięki precyzji i zastosowaniu cienkich igieł, nie wymagana jest hospitalizacja, po zabiegu nie powstają blizny, a efekt terapeutyczny odczuwalny jest u pacjenta już po jednym dniu.

Niezaprzeczalnym atutem stosowanej w Alfamedica terapii Echolaserem, jest jej dostępność dla pacjentów w każdym wieku, także z problemami kardiologicznymi, którzy dotychczas nie mogli uzyskać pomocy, ze względu na niemożność poddania się znieczuleniu ogólnemu, wymaganemu podczas tradycyjnego zabiegu operacyjnego. Zabiegi z wykorzystaniem Echolasera, wykonuję się przy znieczuleniu miejscowym.

Alfamedica Silesia North mieści się w Częstochowie, przy ulicy Kilińskiego 166. Na terenie placówki działa szereg poradni specjalistycznych, zapewniających pacjentom kompleksowe leczenie. Dzięki inwestycjom w innowacyjne technologie, takie jak Echolaser, Centrum Medyczne Alfamedica, uczyniło zwalczanie chorób prostaty jedną ze swoich głównych specjalności. Więcej szczegółów na stronach:

www.wyleczprostate.pl
https://www.alfamedica.med.pl/szpital-echolaser-leczenie-nowotworow/

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
ul. Kilińskiego 166,
42-218 Częstochowa
Koordynator projektu – Paulina Janicka, tel. +48 605 644 700

alfamedica leczenie prostaty 2 1024x759 - Alfamedica - nowy ośrodek wykonujący leczenie prostaty Echolaserem w Częstochowiealfamedica leczenie prostaty zdjcie gwne 1024x759 - Alfamedica - nowy ośrodek wykonujący leczenie prostaty Echolaserem w Częstochowiealfamedica leczenie prostaty 1 1024x759 - Alfamedica - nowy ośrodek wykonujący leczenie prostaty Echolaserem w Częstochowiealfamedica leczenie prostaty 3 1024x759 - Alfamedica - nowy ośrodek wykonujący leczenie prostaty Echolaserem w Częstochowiealfamedica leczenie prostaty 4 1024x759 - Alfamedica - nowy ośrodek wykonujący leczenie prostaty Echolaserem w Częstochowiealfamedica leczenie prostaty 5 1024x759 - Alfamedica - nowy ośrodek wykonujący leczenie prostaty Echolaserem w Częstochowie

Kontakt

    captcha

    Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

    prostataecholaser alfamedica 150x150 - Alfamedica - nowy ośrodek wykonujący leczenie prostaty Echolaserem w Częstochowie