Kolejny zabieg usunięcia mięśniaka macicy w EMC we Wrocławiu – nowe szanse dla wielu kobiet

28 lipca br. w Szpitalu Specjalistycznym EuroMediCare we Wrocławiu odbył się kolejny zabieg usunięcia mięśniaka macicy. Tę bezinwazyjną operację przeprowadził dr n. med. Tomasz Sędziak, który posiada największe w Polsce doświadczenie w zakresie zabiegów z użyciem Echolasera.

Mięśniaki macicy są najczęstszą chorobą narządu rodnego kobiety. Problem ten dotyka prawie 30% kobiet w każdym wieku, częściej jednak występuje w okresie miesiączkowania kobiety.

Dotychczas terapia mięśniaków macicy polegała na chirurgicznym usunięciu zmiany (przy większych mięśniakach) lub embolizacji (przy mniejszych rozmiarach guza). Dzisiaj na rynku medycznym dostępne jest innowacyjne rozwiązanie – laser do termoablacji – Echolaser. Największe w Polsce doświadczenie w usuwaniu zmian guzkowych Echolaserem ma dr n. med. Tomasz Sędziak, który w tym tygodniu przeprowadził w Szpitalu Specjalistycznym EMC we Wrocławiu kolejny zabieg usunięcia mięśniaka macicy.

Dzięki minimalnej interwencji chirurgicznej zabieg przebiegł szybko, a pacjentka na drugi dzień opuściła szpital.

Terapia Echolaserem to wielki przełom w leczeniu mięśniaków macicy i nowe szanse dla wielu kobiet z tym schorzeniem.

Na zabieg usunięcia mięśniaków w EMC we Wrocławiu czekają w kolejce kolejne pacjentki.

Aby umówić się na konsultację zadzwoń lub napisz:
Izabela Leonik, Key Account Manager,
e-mail: izabela.leonik@emc-sa.pl, tel. kom. +48 661 300 405

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  miniak emczabieg
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda