Telewizja ORION o Echolaserze w CM Alfamedica w Częstochowie

W telewizji ORION ukazał się materiał dotyczący leczenia przerostu prostaty za pomocą małoinwazyjnej metody Echolaser. Program został nagrany w Centrum Medycznym Alfamedica w Częstochowie.
O objawach i metodach leczenia przerostu prostaty opowiadali : dr n. med. Władysław Bryc (urolog, chirurg) oraz lek. Katarzyna Bryc-Walczak (urolog) z CM Alfamedica.

1 1024x495 - Telewizja ORION o Echolaserze w CM Alfamedica w Częstochowie

Dotychczasowe metody leczenia przerostu gruczołu krokowego okazują się wymagające i niekomfortowe zarówno dla pacjenta, jak i lekarza, którzy wykonuje zabieg.

2 1024x533 - Telewizja ORION o Echolaserze w CM Alfamedica w Częstochowie

Nową mikroinwazyjną metodą jest zastosowanie Echolasera. Zabieg ten nie wymaga znieczulenia ogólnego, ani dolędźwiowego, stosuje się w nim jedynie znieczulenie miejscowe.
Echloaser jest bezpieczny w przypadku pacjentów ze stymulatorami, takimi jak np. rozrusznik serca oraz przyjmującymi leki przeciwzakrzepowe.
Niewątpliwymi zaletami zabiegu z użyciem Echolasera są równiez: krótki czas pobytu w szpitalu, szybka rekonwalescencja oraz natychmiastowo odczuwalna poprawa komfortu życia.

Zapraszamy do obejrzenia programu!

tv play 03 02 1024x498 - Telewizja ORION o Echolaserze w CM Alfamedica w Częstochowie

Więcej informacji na temat chorób prostaty i Echolasera: www.wyleczprostate.pl

3 1024x492 - Telewizja ORION o Echolaserze w CM Alfamedica w Częstochowie

Zapraszamy do Centrum Medycznego Alfamedica w Częstochowie na nowoczesne i sprawdzone zabiegi leczenia przerostu prostaty z użyciem Echolasera!

 

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  Ablacjacatheter ablation.
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda