Pierwszy zabieg na mięśniaku macicy z zastosowaniem Echolasera

18 grudnia 2019 r. w Szpitalu EuroMediCare we Wrocławiu odbył się pierwszy zabieg na mięśniaku macicy z zastosowaniem Echolasera.

Zabieg wykonał dr Tomasz Sędziak – chirurg-onkolog, który posiada bardzo duże doświadczenie w zabiegach z użyciem Echolasera (ok. 200 zabiegów wykonanych Echolaserem w Szpitalu EMC we Wrocławiu).

Zabieg trwał zaledwie 10 minut w sposób mikroinwazyjny, przezskórnie dzięki czemu pacjentka, która czuła się bardzo dobrze po zabiegu, mogła następnego dnia opuścić szpital.

Jest to przełom w leczeniu mięśniaków macicy ze względu na: bezpieczeństwo pacjenta, minimalną interwencę chirurgiczną bez otwierania powłok brzusznych oraz bardzo krótki czas zabiegu przy dużej skuteczności tej innowacyjnej metody.

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  Echolaser na konferencji we Wrocławiu8 zimowe forum onkologiczne w Zakopanem
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda