Echolaser na Konferencji Endokrynologiczno-Chirurgicznej we Wrocławiu

W dn. 14-16 listopada we Wrocławiu odbyło się jedno z ważniejszych wydarzeń w dziedzinie endokrynologii i chirurgii – Konferencja Endokrynologiczno-Chirurgiczna „Let’s work together – The Joint Endocrinological and Surgical Conference”.

Podczas konferencji zostały przedstawione najnowsze naukowe osiągnięcia z uwzględnieniem interdyscyplinarnego podejścia zachowawczo-chirurgicznego do diagnostyki i leczenia różnych schorzeń gruczołów wydzielania wewnętrznego w aspekcie praktycznym.

W spotkaniu wzięła także udział firma MED&CARE, która zaprezentowała innowacyjne rozwiązanie do usuwania guzów nowotworowych – Echolaser.  Urządzenie z sukcesem stosowane jest również przez wybrane szpitale w Polsce. Lista placówek, stosujących terapię z użyciem Echolasera, się wydłuża, dając coraz większej liczbie pacjentów możliwość nieinwazyjnego usuwania zmian nowotworowych.

Dziękujemy wszystkim, którzy spotkali się z nami podczas Konferencji Endokrynologiczno-Chirurgicznej we Wrocławiu!

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

  [recaptcha]

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  Konferencja Endokrynologiczno-Chirurgiczna we Wrocławiuminiak macicy echolaser
  Ochrona danych osobowych

  Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.Więcej informacji

  Zgoda