Echolaser na Konferencji Endokrynologiczno-Chirurgicznej we Wrocławiu

W dn. 14-16 listopada we Wrocławiu odbyło się jedno z ważniejszych wydarzeń w dziedzinie endokrynologii i chirurgii – Konferencja Endokrynologiczno-Chirurgiczna „Let’s work together – The Joint Endocrinological and Surgical Conference”.

Podczas konferencji zostały przedstawione najnowsze naukowe osiągnięcia z uwzględnieniem interdyscyplinarnego podejścia zachowawczo-chirurgicznego do diagnostyki i leczenia różnych schorzeń gruczołów wydzielania wewnętrznego w aspekcie praktycznym.

W spotkaniu wzięła także udział firma MED&CARE, która zaprezentowała innowacyjne rozwiązanie do usuwania guzów nowotworowych – Echolaser.  Urządzenie z sukcesem stosowane jest również przez wybrane szpitale w Polsce. Lista placówek, stosujących terapię z użyciem Echolasera, się wydłuża, dając coraz większej liczbie pacjentów możliwość nieinwazyjnego usuwania zmian nowotworowych.

Dziękujemy wszystkim, którzy spotkali się z nami podczas Konferencji Endokrynologiczno-Chirurgicznej we Wrocławiu!

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  Konferencja Endokrynologiczno-Chirurgiczna we Wrocławiuminiak macicy echolaser
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda