O Echolaserze na VIII Zimowym Forum Onkologicznym

W dn. 17-18 stycznia 2020 r. w Zakopanem odbyło się VIII Zimowe Forum Onkologiczne.
Podczas tego ważnego dla branży spotkania nie mogło zabraknąć firmy MED&CARE z innowacyjnym rozwiązaniem do usuwania zmian nowotworowych – ECHOLASER.

Od kilkunastu lat Członkowie i Zarząd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej spotykają się zimą w Zakopanem,
a od 2012 roku spotkania te odbywają się pod nazwą Zimowe Forum Onkologiczne.
W tym roku była to już ósma edycja tego wydarzenia.

W ramach Zimowego Forum Onkologicznego odbyły się sesje wykładowe przeznaczone przede wszystkim dla osób specjalizujących się w chirurgii onkologicznej, a także dla innych onkologów i lekarzy zajmujących się leczeniem chorych na nowotwory złośliwe.
Wykładowcami byli między innymi autorzy podręczników onkologii, programów specjalizacji onkologicznych i członkowie komisji egzaminacyjnych.

Dziękujemy wszystkim, którzy spotkali się z nami podczas tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na wszystkie Państwa pytania.

Do zobaczenia!

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  miniak macicy echolaserDoktor pomaga pacjentowi w MRI skanerze
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda