Europejska Konferencja Onkologii Interwencyjnej 2021

W dniach 10-13 kwietnia 2021 r. odbyła się w wersji online Europejska Konferencja Onkologii Interwencyjnej.

W ramach kongresu zostały przedstawione najnowsze doniesienia dotyczące Echolasera i SoracteLite.

Przedstawiamy streszczenia zaakceptowane i zaprezentowane na kongresie ECIO 2021 przez prof. Manentiego dotyczące wyników uzyskanych w laserowym leczeniu łagodnego przerostu gruczołu krokowego i raka prostaty:

– P-101 – MRI i kliniczna walidacja ablacji laserowej przezskórnej, łagodnego rozrostu gruczołu krokowego w warunkach ambulatoryjnych.
Alternatywne skuteczne leczenie odpowiednie w przypadku epidemii COVID 19 w którym wyniki SoracteLite przedstawiono u 44 pacjentów z BPH do 1 roku obserwacji, gdzie wykazano, że u wszystkich pacjentów utrzymano erekcję i ejakulację oraz poprawiono objawy ze strony układu moczowego.

– P-102 – Kliniczne i ekonomiczne skutki przezskórnej laserowej ablacji (TPLA) w leczeniu ogniskowego jednostronnego raka prostaty.
Raportowanie wyników dotyczących 26 pacjentów z rakiem prostaty leczonych SoracteLite. Zabieg został pomyślnie przeprowadzony u wszystkich pacjentów bez powikłań.
Po 6 i 12 miesiącach badania MRI i biopsje nie wykazały żadnych objawów miejscowej choroby resztkowej ani nawrotów.

 

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

    [recaptcha]

    Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

    Ochrona danych osobowych

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED&CARE Sp. z o.o., ul. Mławska 13, 81-204 Gdynia, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem office@medandcare.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

    Zgoda