Europejska Konferencja Onkologii Interwencyjnej 2021

W dniach 10-13 kwietnia 2021 r. odbyła się w wersji online Europejska Konferencja Onkologii Interwencyjnej.

W ramach kongresu zostały przedstawione najnowsze doniesienia dotyczące Echolasera i SoracteLite.

Przedstawiamy streszczenia zaakceptowane i zaprezentowane na kongresie ECIO 2021 przez prof. Manentiego dotyczące wyników uzyskanych w laserowym leczeniu łagodnego przerostu gruczołu krokowego i raka prostaty:

– P-101 – MRI i kliniczna walidacja ablacji laserowej przezskórnej, łagodnego rozrostu gruczołu krokowego w warunkach ambulatoryjnych.
Alternatywne skuteczne leczenie odpowiednie w przypadku epidemii COVID 19 w którym wyniki SoracteLite przedstawiono u 44 pacjentów z BPH do 1 roku obserwacji, gdzie wykazano, że u wszystkich pacjentów utrzymano erekcję i ejakulację oraz poprawiono objawy ze strony układu moczowego.

– P-102 – Kliniczne i ekonomiczne skutki przezskórnej laserowej ablacji (TPLA) w leczeniu ogniskowego jednostronnego raka prostaty.
Raportowanie wyników dotyczących 26 pacjentów z rakiem prostaty leczonych SoracteLite. Zabieg został pomyślnie przeprowadzony u wszystkich pacjentów bez powikłań.
Po 6 i 12 miesiącach badania MRI i biopsje nie wykazały żadnych objawów miejscowej choroby resztkowej ani nawrotów.

konferencja echolaser - Europejska Konferencja Onkologii Interwencyjnej 2021

 

 

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  artykul 2 150x150 - Europejska Konferencja Onkologii Interwencyjnej 2021photo 2021 03 23 12 00 50 150x150 - Europejska Konferencja Onkologii Interwencyjnej 2021
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda