Kongres Urologiczny

W dniach 15-19.03.2019 r. odbyła się w Barcelonie 34. Europejska Konferencja Urologiczna, na której nie mogło zabraknąć Elesty z Echolaserem. Stoisko Hiszpańskiego dystrybutora Echolasera cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem lekarzy z całego świata.

W dniu poprzedzającym konferencję, Elesta zorganizowała spotkanie dla lekarzy z Europy i Azji, którzy już operują Echolaserem lub planują jego zakup w najbliższym czasie. Tematem przewodnim spotkania było zastosowanie Echolasera w BPH, pierwsze doniesienia dotyczące leczenia raka prostaty oraz niszczenie guzów nerek. W spotkaniu udział wzięli również lekarze z Polski z ośrodka EuroMediCare we Wrocławiu, gdzie wykonywane są zabiegi z użyciem technologii Echolasera oraz lekarze z pięciu innych ośrodków w Polsce, którzy planują w tym roku zaopatrzyć swoje szpitale w tę rewolucyjną technologię.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

    Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

    Lekarze w trakcie zabiegu z wykorzystaniem Echolasera Pacjent w trakcie badania urządzeniem Echolaser
    Ochrona danych osobowych

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED&CARE Sp. z o.o., ul. Mławska 13, 81-204 Gdynia, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem office@medandcare.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

    Zgoda