Kongres Urologiczny

Ikona dla tomasz

W dniach 15-19.03.2019 r. odbyła się w Barcelonie 34. Europejska Konferencja Urologiczna, na której nie mogło zabraknąć Elesty z Echolaserem. Stoisko Hiszpańskiego dystrybutora Echolasera cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem lekarzy z całego świata.

W dniu poprzedzającym konferencję, Elesta zorganizowała spotkanie dla lekarzy z Europy i Azji, którzy już operują Echolaserem lub planują jego zakup w najbliższym czasie. Tematem przewodnim spotkania było zastosowanie Echolasera w BPH, pierwsze doniesienia dotyczące leczenia raka prostaty oraz niszczenie guzów nerek. W spotkaniu udział wzięli również lekarze z Polski z ośrodka EuroMediCare we Wrocławiu, gdzie wykonywane są zabiegi z użyciem technologii Echolasera oraz lekarze z pięciu innych ośrodków w Polsce, którzy planują w tym roku zaopatrzyć swoje szpitale w tę rewolucyjną technologię.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

[recaptcha]

Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

Lekarze w trakcie zabiegu z wykorzystaniem EcholaseraPacjent w trakcie badania urządzeniem Echolaser
Ochrona danych osobowych

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.Więcej informacji

Zgoda