Zabieg z wykorzystaniem technologii Echolaser w reportażu TVP Wrocław

Zachęcamy do obejrzenia reportażu przygotowanego przez TVP Wrocław, który porusza temat innowacyjnej metody walki z nowotworem przy wykorzystaniu technologii Echolaser. Dr Sędziak ze Szpitala EMC we Wrocławiu przeprowadził zabieg na guzkach tarczycy u pacjentki, która po długich poszukiwaniach efektywnej terapii zdecydowała się na zabieg przy użyciu technologii Echolasera.
ModìLite jest bezpiecznym i minimalnie inwazyjnym zabiegiem, łatwym do wykonania, po którym wraca się do zdrowia w bardzo krótkim czasie. Nie ma związanych z nim większych powikłań, nie jest bolesny, a co najważniejsze, nie pozostawia żadnych blizn na szyi. Zabieg nie wymaga znieczulenia ogólnego, ani nie wiąże się z hospitalizacją. Dzięki ModìLite znikają objawy związane z uciskaniem, oraz brzydkie zmiany estetyczne, a funkcjonowanie tarczycy zostaje zachowane, bez potrzeby przeprowadzenia operacji chirurgicznej i leczenia farmakologicznego kontynuowanego przez całe życie.

Materiał filmowy dostępny na https://wroclaw.tvp.pl/42181399/12042019

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  Stanowisko wystawowe z urządzeniami medycznyminapisy prostata
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED&CARE Sp. z o.o., ul. Mławska 13, 81-204 Gdynia, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem office@medandcare.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda