Konferencja Endokrynologiczno-Chirurgiczna

W dn. 14-16 listopada we Wrocławiu odbędzie się Konferencja Endokrynologiczno-Chirurgiczna „Let’s work together – The Joint Endocrinological and Surgical Conference”.
Wydarzenie organizowane jest przez Sekcję Neuroendokrynologii i Sekcję Chirurgii Endokrynologicznej Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Podczas spotkania zostaną przedstawione najnowsze naukowe osiągnięcia z uwzględnieniem interdyscyplinarnego podejścia zachowawczo-chirurgicznego do diagnostyki i leczenia różnych schorzeń gruczołów wydzielania wewnętrznego w aspekcie praktycznym.

W spotkaniu udział weźmie również firma MED&CARE, która zaprezentuje innowacyjne rozwiązanie do usuwania guzów nowotworowych – Echolaser.

Strona wydarzenia: http://pl.profi-tour.com.pl/konferencja-endokrynologicznochirurgiczna-wroclaw/zaproszenie/

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  rak prostaty piasecznoEcholaser na konferencji we Wrocławiu
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED&CARE Sp. z o.o., ul. Mławska 13, 81-204 Gdynia, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem office@medandcare.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda