Kolejne zabiegi usunięcia guzków tarczycy w CM Klara w Częstochowie

W ubiegłym tygodniu w Centrum Chirurgii Małoinwazyjnej w CM Klara odbyły się kolejne zabiegi usunięcia łagodnych guzków tarczycy z użyciem Echolasera.
Operacje te przeprowadził dr n. med. Tomasz Sędziak, który posiada największe w Polsce doświadczenie w zakresie zabiegów laserowego usuwania zmian guzkowych z użyciem Echolasera.

Choroby tarczycy dotykają coraz więcej kobiet, ale także i mężczyzn. Jedną z najczęstszych przypadłości gruczołu tarczowego są guzki. Niektóre z nich wymagają usunięcia. Alternatywą chirurgicznego usuwania guzów tarczycy i nadzieją dla pacjentów jest nowoczesna metoda termoablacji za pomocą Echolasera.

Główne przewagi usuwania łagodnych zmian nowotworowych za pomocą Echolasera to: duża skuteczności zabiegu, minimalna interwencja chirurgiczna, bardzo krótki czas zabiegu oraz szybka rekonwalescencja.

W celu uzyskania informacji oraz umówienia zabiegów w CM Klara w Częstochowie zapraszamy do kontaktu:
Iwona Wieloch, Koordynator ds. usług medycznych
e-mail: iwona.wieloch@cm-klara.pl
tel.: +48 34 534 50 15

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  miniak macicy echolaserlekarz
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda