Kolejny Echolaser w Szpitalu Bielańskim w Warszawie

We wtorek, 18 grudnia br., w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, przeprowadzono pierwsze trzy zabiegi na tarczycy z wykorzystaniem Echolasera. Odbyły się one w I Oddziale Chorób Wewnętrznych, kierowanym przez prof. dr hab. n. med. Wojciecha Zgliczyńskiego, w Pododdziale Diagnostyki Endokrynologii, w porozumieniu z Oddziałem Otolaryngologicznym. Co ważne i istotnie wyróżniające terapię Echolaserem na rynku medycznym, wszystkie trzy zrealizowano w warunkach ambulatoryjnych, bez żadnego znieczulenia. Pacjentki czują się dobrze i opuściły szpital w dniu przeprowadzenia zabiegów.

W tym samym dniu endokrynolodzy i laryngolodzy ze Szpitala Bielańskiego wzięli również udział w szkoleniu z operowania za pomocą Echolasera, które poprowadził dr n. med. Tomasz Sędziak, który jako pierwszy w Polsce w lutym tego roku zrealizował operacje Echolaserem w Szpitalu EuroMediCare We Wrocławiu.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

  [recaptcha]

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  Blok operacyjny Echolaser w szpitalu w WałbrzychuLekarze w trakcie zabiegu z wykorzystaniem Echolasera
  Ochrona danych osobowych

  Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.Więcej informacji

  Zgoda