Kolejny Echolaser w Szpitalu Bielańskim w Warszawie

We wtorek, 18 grudnia br., w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, przeprowadzono pierwsze trzy zabiegi na tarczycy z wykorzystaniem Echolasera. Odbyły się one w I Oddziale Chorób Wewnętrznych, kierowanym przez prof. dr hab. n. med. Wojciecha Zgliczyńskiego, w Pododdziale Diagnostyki Endokrynologii, w porozumieniu z Oddziałem Otolaryngologicznym. Co ważne i istotnie wyróżniające terapię Echolaserem na rynku medycznym, wszystkie trzy zrealizowano w warunkach ambulatoryjnych, bez żadnego znieczulenia. Pacjentki czują się dobrze i opuściły szpital w dniu przeprowadzenia zabiegów.

W tym samym dniu endokrynolodzy i laryngolodzy ze Szpitala Bielańskiego wzięli również udział w szkoleniu z operowania za pomocą Echolasera, które poprowadził dr n. med. Tomasz Sędziak, który jako pierwszy w Polsce w lutym tego roku zrealizował operacje Echolaserem w Szpitalu EuroMediCare We Wrocławiu.

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  Blok operacyjny Echolaser w szpitalu w WałbrzychuLekarze w trakcie zabiegu z wykorzystaniem Echolasera
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda