Drugi w Polsce Echolaser będzie służył pacjentom Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu

24 października br. w Wałbrzychu, w Oddziale Chirurgii Onkologicznej pod kierownictwem dr Pawła Pyki odbyły się pierwsze trzy zabiegi z wykorzystaniem Echolasera.

Tym samym Specjalistyczny Szpital im. dr Alfreda Sokołowskiego stał się drugim w Polsce ośrodkiem referencyjnym, w którym będzie stosowana ta metoda leczenia. To innowacyjna terapia z użyciem energii lasera pod kontrolą USG. Urządzenie znakomicie sprawdza się w terapii guzów złośliwych i niezłośliwych tkanek miękkich. Zniszczenie guza przy użyciu Echolasera to krótki i bezbolesny zabieg, a pacjenci po jego przeprowadzeniu w krótkim czasie powracają do zdrowia.

Echolaser oferuje możliwość przeprowadzania mikro inwazyjnych zabiegów termoterapii z użyciem ultradźwięków. Jest to pierwszy i jedyny zintegrowany system spełniający wymagania zarówno z zakresu diagnostyki, jak i leczenia. Technologia Echolasera łączy mikro inwazyjność oraz koncepcję użycia wielu aplikatorów na raz, oferując możliwość leczenia zmian znacznych rozmiarów.

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  Artykul o echolaser w WprostLekarz przeprowadza badanie tarczycy
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda