Echolaser na Kongresie Polskich Towarzystw Naukowych „Wokół Raka Tarczycy”

W dn. 5-7 maja w Gliwicach odbył się Kongres Polskich Towarzystw Naukowych „Wokół Raka Tarczycy”, zorganizowany przez Narodowy Instytut Onkologii w Gliwicach. W spotkaniu wzięło udział 450 specjalistów zajmujących się leczeniem chorych na nowotwory neuroendokrynne – endokrynologów, onkologów, chirurgów, specjalistów medycyny nuklearnej oraz patologów z kraju i zagranicy.

Naszą firmę podczas kongresu reprezentował Marcin Remin, który opowiadał o technologii Echolaser – mikroinwazyjnej metodzie usuwania guzków tarczycy.

Podczas zjazdu miała miejsce sesja plakatowa, na której zostały przedstawione wstępne wyniki z zabiegów laserowej ablacji łagodnych guzków tarczycy pod kontrolą USG po sześciu miesiącach u 144 pacjentów. Zabiegi te były wykonane w Szpitalu na Klinach w Krakowie przez prof. Marcina Barczyńskiego i dr Jacka Belowskiego. Wyniki te potwierdzają wysoką skuteczność usuwania guzków tarczycy z zastosowaniem technologii Echolaser.

Kongres Polskich Towarzystw Naukowych „Wokół Raka Tarczycy” składał się z trzech odbywających się równolegle konferencji naukowych – obok VI Konferencji „Rak Tarczycy” obradował II Zjazd Polskiego Towarzystwa Endokrynologii Onkologicznej oraz VIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego.

Dziękujemy organizatorom zjazdu oraz wszystkim tym, którzy się z nami spotkali podczas tego wydarzenia.

wokol raka tarczycy miks 02 01 1024x976 - Echolaser na Kongresie Polskich Towarzystw Naukowych „Wokół Raka Tarczycy”

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  klinika bienkowscy clinic bydgoszcz wozniakjodko 150x150 - Echolaser na Kongresie Polskich Towarzystw Naukowych „Wokół Raka Tarczycy”img 20220610 170148 scaled 150x150 - Echolaser na Kongresie Polskich Towarzystw Naukowych „Wokół Raka Tarczycy”
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda