Echolaser w leczeniu BPH – szkolenie w CM Klara

W dn. 10 czerwca br. w Centrum Chirurgii Małoinwazyjnej Centrum Medycznego Klara w Częstochowie odbyło się szkolenie z zastosowania technologii Echolaser w leczeniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego.

Praktyczne szkolenie przeprowadzone zostało przez dr n. med. Andrzeja Lewickiego, przy współudziale Marcina Remina – Oncology Country Managera z MED&CARE. W szkoleniu brał udział lek. Michał Kępiński – urolog, specjalista Centrum Medycznego Klara.

Echolaser jest jedną z najnowocześniejszych, mikroinwzyjnych metod terapeutycznych wykorzystywanych w leczeniu łagodnego rozrostu prostaty. Jest to zabieg niechirurgiczny, który dzięki wykorzystaniu energii lasera umożliwia precyzyjne zniszczenie planowanego obszaru gruczołu krokowego. Zabieg pozawala na precyzyjne zlokalizowanie guzów oraz ich szybkie i bezpieczne dla pacjenta usunięcie.

szkolenie cm klara 03 1 1024x1024 - Echolaser w leczeniu BPH - szkolenie w CM Klara

Zapraszamy do kontaktu:
Iwona Wieloch, Koordynator ds. usług medycznych
e-mail: zabiegi@cm-klara.pl
tel.: +48 34 534 50 15

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  wokol raka tarczycy 04 150x150 - Echolaser w leczeniu BPH - szkolenie w CM Klarads3j1047 scaled 150x150 - Echolaser w leczeniu BPH - szkolenie w CM Klara
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda