Leczenie raka prostaty za pomocą Echolasera w programie 36,6

Echolaser kolejny raz dostarcza nowych mikroinwazyjnych możliwości ogniskowego leczenia zmian nowotworowych. Tym razem o nowatorskiej metodzie leczenia raka prostaty w programie 36,6° w TVN w 5 odcinku 8 sezonu opowiedział dr Marek Zawadzki ze Szpitala Św. Anny w Piasecznie!

Na czym polega zabieg z użyciem Echolasera? Jest to mikroinwazyjna metoda, która wykorzystuje energię lasera, pozwalając uzyskać znaczne zmniejszenie objętości gruczołu krokowego. W rezultacie kanał cewki moczowej zostaje uwolniony z procesów uciskowych. Dzięki zabiegowi następuje stopniowe ustępowanie objawów i poprawę jakości życia pacjenta.  Jednocześnie zmniejsza się ryzyko wystapienia infekcji dróg moczowych.

Zalety tej innowacyjnej metody usuwania raka prostaty z zastosowaniem Echolasera: ablacja termiczna in situ bez usuwania tkanki), brak powikłań skutkujących uszkodzeniem cewki moczowej, skrócona hospitalizacja (chirurgia jednego dnia) i szybka rekonwalescencja (zazwyczaj kilka godzin po zabiegu).

Odcinek poświęcony leczeniu zmian nowotworowych prostaty za pomocą energii Echolasera dostępny jest na Player.pl

 

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  36,6operacja
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda