Zapraszamy na: II Wrocławskie Spotkania Endokrynologii i Chirurgii Endokrynologicznej

Już 13-14.06.2024 r.  w Dolnośląskiej Izbie Lekarskiej odbędą się II Wrocławskie Spotkania Endokrynologii i Chirurgii Endokrynologicznej.

Rejestracja | Program

Jak podaje organizator na stronie:

Pierwsze spotkanie w 2019 r. cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i przekonaliśmy się, że kontynuowanie tej tematyki jest bardzo zasadne. Niestety, pandemia pokrzyżowała nasze plany i dopiero teraz po kilkuletniej przerwie pragniemy ponownie Państwa zaprosić do Wrocławia na drugie wspólne spotkanie. Pięć lat jakie minęły od pierwszej konferencji przyniosło znaczny postęp w diagnozowaniu i terapii schorzeń gruczołów wewnętrznego wydzielania. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu najnowsze dokonania kliniczne i naukowe, nasze doświadczenia, skupiając się na interdyscyplinarnym podejściu do pacjenta. Mamy nadzieję, że czas spędzony w Wrocławiu będzie okazją do owocnych dyskusji, wymiany doświadczeń oraz nawiązywania nowych relacji i współpracy między różnymi ośrodkami endokrynologicznymi i chirurgicznymi w całej Polsce.”

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, w ramach którego również będzie możliwość porozmawiania z naszym przedstawicielem Marcinem Reminem w temacie koncepcji echolasera w terapii nowotworu tarczycy i nowoczesnych metod leczenia.

 

Podczas tych 2 intensywnych dni:

  • wystąpi 28 prelegentów
  • odbędzie się 6 sesji wykładowych i 2 warsztaty

Uwaga: Warsztaty są bezpłatne, decyduje kolejność zgłoszeń, warunkiem uczestnictwa jest dokonanie opłaty za udział w Konferencji oraz zaznaczenie tej opcji podczas procesu rejestracji.

 

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie: https://endokrynologiachirurgiawroclaw.pl/   gdzie również można się zarejestrować

Pobierz ulotkę wydarzenia!

Recent Posts
Kontakt

    captcha

    Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

    urmed 150x150 - Zapraszamy na: II Wrocławskie Spotkania Endokrynologii i Chirurgii Endokrynologicznejkonferencja endokrynologia www 150x150 - Zapraszamy na: II Wrocławskie Spotkania Endokrynologii i Chirurgii Endokrynologicznej