Pierwszy Echolaser w Warszawie!

Z przyjemnością informujemy, że URMED Medical Center dołączyło do elitarnego grona placówek, które oferują terapię Echolaserem.

To nowoczesna przychodnia medyczna oferująca kompleksową opiekę zdrowotną w wysokim standardzie. Centrum znajduje się w dogodnej lokalizacji (serce Starej Pragi) w Warszawie i posiada szeroką gamę usług medycznych, aby zaspokoić różnorodne potrzeby pacjentów.

URMED Medical Center specjalizuje się w wielu dziedzinach medycyny, takich jak: urologia, dermatologia, ginekologia, kardiologia, neurologia, endokrynologia, gastrologia i wiele innych. Kadra medyczna to doświadczeni specjaliści, którzy zapewniają wysoką jakość opieki i indywidualne podejście do pacjenta.

Przychodnia jest dobrze wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i stale aktualizuje swoje metody diagnostyczne i lecznicze, dzięki czemu pacjenci mogą liczyć na precyzyjne diagnozy oraz skuteczne i bezpieczne leczenie.

URMED Medical Center stawia na komfort i wygodę pacjentów, oferując przyjazne i profesjonalne otoczenie.

Zabiegi z wykorzystaniem Echolasera wykonują: dr n. med. Marcin Radko – specjalista urolog oraz prof. dr hab. n. med. Henryk Zieliński – specjalista urolog.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną kliniki: www.urmed.pl

 

urmed echolaser - Pierwszy Echolaser w Warszawie!

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  echolaser2 150x150 - Pierwszy Echolaser w Warszawie!
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda