Zabiegi usuwania guzków wątroby w Specjalistycznym Szpitalu im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu

W ubiegłym tygodniu w Specjalistycznym Szpitalu im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu odbyły się trzy zabiegi na wątrobie z zastosowaniem urządzenia Echolaser – bez otwierania powłok brzusznych! Ponieważ metoda ta jest małoinwazyjna, pacjenci weekend spędzili już z rodziną.

PBLite to metoda, wykorzystująca technologię Echolasera, która umożliwia mikroinwazyjne usuwanie guzków w tkankach miękkich wątroby poprzez wprowadzanie mikrowłókien techniką przezskórną i aplikację wiązki laserowej o określonych parametrach. Ta nowoczesna technologia pozwala na całkowitą ablację nowotworów złośliwych w wątrobie z zachowaniem wystarczającego marginesu bezpieczeństwa.

01 1024x490 - Zabiegi usuwania guzków wątroby w Specjalistycznym Szpitalu im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu

Jest to jedyny w Polsce taki mikroinwazyjny zabieg na wątrobie. Zabiegi termoablacji guzów wątroby z użyciem Echolasera i aplikacji PBLite wykonywane są również we Wrocławiu, Częstochowie, Kielcach, a od maja będą również dostępne w Krakowie. Kontakt do tych ośrodków znajduje się pod tym linkiem.

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  277705022 3510044162555993 6858541670015183574 n 150x150 - Zabiegi usuwania guzków wątroby w Specjalistycznym Szpitalu im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu1652800424610 150x150 - Zabiegi usuwania guzków wątroby w Specjalistycznym Szpitalu im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda