Usunięcie raka prostaty z użyciem Echolasera w EMC Szpitalu Św. Anny w Piasecznie

26.10.2019 w EMC Szpitalu św. Anny w Piasecznie odbył się zabieg ogniskowego leczenia raka prostaty za pomocą Echolasera.
Był to pierwszy w Polsce i w tej części Europy zabieg, w którym wykorzystano najnowsze technologie do namierzenia ogniska raka prostaty przy użyciu biopsji fuzyjnej, a następnie zniszczenia ogniska przy pomocy Echolasera.

Ta nowoczesna metoda daje możliwość niszczenia guzów z dokładnością co do milimetra, maksymalnie oszczędzając zdrowy narząd oraz zapewniając bezpieczeństwo dla sąsiednich wrażliwych struktur. Jest to wielki przełom w leczeniu raka prostaty w sposób mikroinwazyjny.
Ten precyzyjny i bezpieczny dla pacjentów zabieg pozwala uzyskać pełną martwicę guza bez tradycyjnej interwencji chirurgicznej.

Zabieg przebiegł pomyślnie. Pacjent tego samego dnia opuścił szpital bez żadnych dolegliwości.

EMC Szpital św. Anny w Piasecznie jako jedyny w Polsce i tej części Europy posiada tak zaawansowany sprzęt do biopsji fuzyjnej i usuwania ogniska raka.
Podobne zabiegi wykonywane są jedynie w trzech innych ośrodkach na świecie, w: Amsterdamie, Genewie i Rzymie.

Zapisy na zabieg:

tel. +48 727600346
adres e-mail: echolaser.piaseczno@emc-sa.pl

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

  [recaptcha]

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  orion tvrak prostaty piaseczno
  Ochrona danych osobowych

  Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.Więcej informacji

  Zgoda