MED&CARE na Zjeździe Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej

W dniach 2–4 września 2021 roku w Poznaniu odbędzie się XXVII Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym będziecie mogli Państwo porozmawiać z naszym przedstawicielem na temat innowacyjnego urządzenia do ablacji laserowej – Echloasera oraz nowej syntetycznej matrycy o nazwie CytoMatrix, która wewnątrz swojej trójwymiarowej struktury ma zdolność wychwytywania i przechowywania materiału biologicznego z próbek pobranych igłą.

Miejsce spotkania:
Hotel Novotel Poznań Centrum
Pl. Andersa 1, 61-898 Poznań

Zjazd jest objęty patronatem honorowym Prezydenta Miasta Poznania – Jacka Jaśkowiaka oraz patronatem Rektora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Prof. dr. hab. n. med. Andrzeja Tykarskiego.

W ramach spotkania podczas sesji zostaną omówione m.in. aktualne potrzeby z perspektywy pacjenta oraz ze strony chirurgów – możliwości współpracy w aspekcie aktualnego stanu wiedzy i zaleceń.

Firmę MED&CARE podczas tego wydarzenia będzie reprezentować Marcin Remin, tel.: +48 532 280 908, e-mail: marcin.remin@medandcare.pl

Zapraszamy!

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  doctor 1149149 1920 150x150 - MED&CARE na Zjeździe Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznejwątroba
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda