Leczenie łagodnych guzków tarczycy za pomocą Echolasera w CM Klara

image000002 - Leczenie łagodnych guzków tarczycy za pomocą Echolasera w CM KlaraW Centrum Medycznym Klara w Częstochowie zabiegi małoinwazyjne z użyciem technologii Echolaser wykonuje dr n. med. Tomasz Sędziak, specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej, który posiada bardzo duże doświadczenie m.in. w przezskórnych ablacjach Echolaserem zmian łagodnych w obrębie tarczycy.

Dr n. med. Sędziak posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne, które zdobywał w renomowanych ośrodkach zarówno w Polsce, jak i za granicą, m.in. w trakcie pracy w Dziale Pomocy Doraźnej w Kłodzku (dyżury wyjazdowe), w oddziałach szpitala Z.O.Z w Bystrzycy Kłodzkiej, w Oddziale Chirurgicznym Z.O.Z w Bystrzycy Kłodzkiej, na Chirurgii Wielonarządowej 4 Wojskowego Szpitala z Polikliniką we Wrocławiu czy Chirurgii Onkologicznej i Dolnośląskiego Centrum Onkologii, gdzie pracował w charakterze starszego asystenta, pod okiem dra Marka Bębenka. W 2014 roku zdobył stopień naukowy doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Echolaser jest połączeniem dwóch technologii tj. ultrasonografii i lasera. Technologia ta polega na przezskórnym wprowadzeniu światłowodów kwarcowych i transmitowaniu energii laserowej do tkanki przez ściśle określony czas. Proces ten powoduje nagrzanie się tkanek, aż do ich całkowitego zniszczenia z zachowaniem wystarczającego marginesu bezpieczeństwa. Emitowana przez laser energia działa precyzyjnie w ściśle określonym miejscu i jest dobrze tolerowana przez organizm.

W kwestii szczegółów dot. zabiegów z  użyciem Echolasera w CM Klara, zapraszamy do kontaktu:
Iwona Wieloch, Koordynator ds. usług medycznych
e-mail: zabiegi@cm-klara.pl
tel.: +48 34 534 50 15

 

Kontakt

    captcha

    Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

    szpital na klinach 02 150x150 - Leczenie łagodnych guzków tarczycy za pomocą Echolasera w CM Klarasopot 1 150x150 - Leczenie łagodnych guzków tarczycy za pomocą Echolasera w CM Klara