Konferencja „Postępy Endokrynologii i Diabetologii”

W dniach 26-27 maja br. wzięliśmy udział w konferencji „Postępy Endokrynologii i Diabetologii”, która odbyła się w Sopocie. Jest nam niezwykle miło, że ECHOLASER cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Oferowany przez nas system spełnia wymagania zarówno z zakresu diagnostyki, jak i leczenia, co jest jego niewątpliwym atutem.

Dziękujemy za inspirujące rozmowy.

sopot 2 - Konferencja "Postępy Endokrynologii i Diabetologii"

sopot 1 - Konferencja "Postępy Endokrynologii i Diabetologii"

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  klara 150x150 - Konferencja "Postępy Endokrynologii i Diabetologii"echolaser2 150x150 - Konferencja "Postępy Endokrynologii i Diabetologii"
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda