Kolejne zabiegi usunięcia mięśniaka macicy w Szpitalu EuroMediCare we Wrocławiu

Wrocławski Szpital EuroMediCare jest pierwszym ośrodkiem w Polsce, który za pomocą Echolasera zaczął operować mięśniaki macicy. W tym tygodniu odbyły się kolejne trzy zabiegi usunięcia mięśniaka macicy z zastosowaniem Echolasera.

Tę mikoinwazyjną operację wykonał dr n. med. Tomasz Sędziak – chirurg onkolog, który posiada ponad 12 lat doświadczenie w zakresie chirurgii małoinwazyjnej i jako jedyny w kraju wykonuje tego typu operacje.

tomasz sdziak emc 1024x1024 - Kolejne zabiegi usunięcia mięśniaka macicy w Szpitalu EuroMediCare we Wrocławiu

Zdjęcie: EuroMediCare/Wrocław

Mięśniaki macicy są najczęstszą chorobą narządu rodnego kobiety. Coraz więcej pacjentek wybiera tę metodę usuwania mięśniaków ze względu na jej małoinwazyjność i skuteczność.
Zabiegu wykonywane są w znieczuleniu, przezskórnie pod kontrolą USG i zapewniają szyki powrót do zdrowia.

Do tej pory usunięcie zmiany możliwe było za pomocą zabiegu chirurgicznego (w przypadku większych mięśniakach) lub embolizacji (w przypadku mniejszych zmian).
Terapia Echolaserem to wielki przełom w leczeniu mięśniaków macicy i nowe szanse dla wielu kobiet z tym schorzeniem.

Na zabieg usunięcia mięśniaków w EMC we Wrocławiu czekają kolejne pacjentki.

 

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  szpitalanaliza porownawcza piersi 150x150 - Kolejne zabiegi usunięcia mięśniaka macicy w Szpitalu EuroMediCare we Wrocławiu
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED&CARE Sp. z o.o., ul. Mławska 13, 81-204 Gdynia, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem office@medandcare.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda