5 zabiegów z zastosowaniem Echolasera w Szpitalu Św. Anny w Piasecznie

Kolejny pracowity dzień w Szpitalu Św. Anny EMC w Piasecznie. 4 lutego br. w szpitalu przeprowadzono aż 5 zabiegów Echolaserem!

Pierwsze trzy zabiegi – jeden zabieg BPH i dwa zabiegi ogniskowego leczenie raka prostaty wykonał zespół urologów: dr Marek Zawadzki, dr  Mateusz Mokrzyś, dr Przemysław Zugaj, dr Damian Sujecki i dr Grzegorz Gacki.
Jest to jedyny zespół urologów w Polsce, który wykonuje unikatowe mikroinwazyjne zabiegi ogniskowego leczenia raka prostaty z wykorzystaniem Echolasera.

Dwa kolejne zabiegi z zastosowaniem Echolasera wykonane  tego dnia dotyczyły usunięcia guzów tarczycy. Wykonał je dr Piotr Góralski.

szpital w. anny 1024x490 - 5 zabiegów z zastosowaniem Echolasera w Szpitalu Św. Anny w Piasecznie

Wielkie gratulacje dla szpitala w Piasecznie za ratowanie zdrowia i życia coraz większej liczbie pacjentów!

 

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  konferencja banertomasz sdziak emc 150x150 - 5 zabiegów z zastosowaniem Echolasera w Szpitalu Św. Anny w Piasecznie
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED&CARE Sp. z o.o., ul. Mławska 13, 81-204 Gdynia, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem office@medandcare.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda