Zabiegi z użyciem Echolasera w CM Klara w Częstochowie

Kolejna dobra wiadomość!
W CM Klara w Częstochowie został uruchomiony Echolaser!

1 i 2 października br. w Klarze miało miejsce szkolenie lekarzy i pielęgniarek dotyczące leczenia guzków z użyciem tego innowacyjnego urządzenia.
W ramach szkolenia odbył się również, pierwszy w CM Klara, zabieg na tarczycy, który przeprowadził dr n. med. Tomasz Sędziak.

Centrum Medyczne Klara oferuje kompleksowe usługi medyczne, w tym: ponad trzydzieści poradni specjalistycznych, Centrum Chirurgii Małoinwazyjnej, oddziały szpitalne, diagnostykę, rehabilitację, Centrum Medycyny Pracy oraz Polski Ośrodek Terapii Komórkowych i Immunoterapii. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy wiedzę specjalistów o wieloletnim doświadczeniu.
Trafna diagnoza oraz odpowiednia, skuteczna terapia w połączeniu ze sprzętem medycznym i diagnostycznym spełniającym wysokie standardy, pozwala nam zagwarantować kompleksową opiekę względem naszych Pacjentów.
W swojej codziennej pracy cenimy bezpieczeństwo, profesjonalizm, zaangażowanie, życzliwość, odpowiedzialność za zdrowie drugiego człowieka oraz ciągłe dążenie do doskonałości, które z każdym dniem pozwalają nam zyskać zaufanie kolejnych Pacjentów.

Kontakt:
Iwona Wieloch, Koordynator ds. usług medycznych
e-mail: : iwona.wieloch@cm-klara.pl, tel.: +48 34 534 50 15

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

  [recaptcha]

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  Lekarz bada pacjentatvp3 wrocaw echolaser
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED&CARE Sp. z o.o., ul. Mławska 13, 81-204 Gdynia, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem office@medandcare.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda