Zabiegi z użyciem Echolasera w CM Alfamedica Silesia North w Częstochowie

Miło nam poinformować, że Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North w Częstochowie dołączyło do nowoczesnych placówek, które stosują  innowacyjne zabiegi z wykorzystaniem Echolasera w leczeniu m.in.: nowotworów prostaty i tarczycy.

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North to wielospecjalistyczne centrum, które łączy wszystkie specjalizacje medyczne, w tym: urologię, okulistykę, chirurgię, gastrologię, laryngologię, ortopedię, endokrynologię, medycynę pracy, leczenie boreliozy i wiele innych. Poza poradniami znajduje się tu pracownia endoskopowa, wykonująca badania gastroskopii i kolonoskopii, także w znieczuleniu ogólnym, specjalistycznie wyposażona poradnia okulistyczna z badaniami tomografii nerwów wzrokowych (OCT) oraz gabinet laryngologiczny wyposażony w mikroskop, sprzęt do badania słuchu (tympanometria, audiometra) oraz fiberoskopię (endoskopowe badanie gardła, krtani, ucha). Zespół lekarzy tworzą specjaliści ze Śląska, Łodzi, Krakowa i Częstochowy.

Znajduje się tu także prywatny szpital wykonujący zabiegi w zakresie urologii (w tym leczenie nowotworów prostaty zielonym laserem), ortopedii (w tym innowacyjne zabiegi przeszczepu chondrocytów w celu wyhodowania łaty chrząstkowej z komórek własnych – w wielu przypadkach będących alternatywą dla endoprotezy stawu kolanowego), chirurgii ogólnej, proktologii, okulistyki i laryngologii.

Na terenie obiektu działa też AlfaEstetica z chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną, laserową korekcją wzroku i Treningiem EMS. W ramach AlfaEstetica funkcjonuje Kompleksowe Centrum Stomatologii i Implantologii z chirurgią szczękową i szwajcarskimi implantami.  Lekarze implantolodzy z AlfaEstetica nie tylko szkolą się w najnowocześniejszych klinikach na świecie, ale także dzielą się swoją wiedzą, organizując cykliczne szkolenia z zakresu prac implantologicznych w pełnej nawigacji.

Zapraszamy na stronę www CM Alfamedica Silesia North dotyczącą innowacyjnej technologii leczenia zmian guzkowatych za pomocą Echolasera: www.alfamedica.med.pl/szpital-echolaser-leczenie-nowotworow

Zachęcamy również do odwiedzenia stron centrum medycznego poświęconych:

 

 

 

Kontakt

    captcha

    Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

    echolaseralfamedica urolodzy, recepcja