Zabieg usunięcia guzków tarczycy w Centrum Chirurgii Małoinwazyjnej w CM Klara w Częstochowie

2 czerwca 2020 r. w Centrum Chirurgii Małoinwazyjnej w CM Klara w Częstochowie odbył się zabieg usunięcia zmian guzkowatych tarczycy z użyciem Echolasera.
Zabieg przeprowadził dr n. med. Tomasz Sędziak, który posiada bardzo duże doświadczenie w małoinwazyjnej metodzie usuwania zmian nowotworowych za pomocą ciepła wytwarzanego przez laser.

Zabieg przeskórnej ablacji z użyciem Echolasera powoduje postępującą redukcję objętości zmiany guzkowatej, a następnie zanik objawów ucisku w gardle.
Dzięki mikroinwazyjnemu dostępowi za pomocą włókien optycznych wprowadzanych przez bardzo cienkie igły, została zniszczona tkanka nowotworowa, a pacjentka uniknęła operacji otwartej i blizn.

Ta nowoczesna metoda daje możliwość niszczenia guzów z dokładnością co do milimetra, oszczędzając zdrowy narząd oraz zapewniając bezpieczeństwo sąsiednim wrażliwym strukturom.
Jest to przełomowa technologia w leczeniu zmian nowotworowych tarczycy i innych organów.

Pacjenci chwalą zabieg z użyciem Echolasera nie tylko ze względu na małoinwazyjność i brak blizn, ale także ze względu na brak lub znaczne zmniejszenie bólu pooperacyjnego i bardzo krótki czas hospitalizacji.

Usunięcie zmian guzkowatych tarczycy było już kolejnym tego typu zabiegiem przeprowadzonym w Centrum Chirurgii Małoinwazyjnej w CM Klara w Częstochowie.
Pacjentka tego samego dnia opuściła szpital.

Zapisy na zabieg:
Iwona Wieloch, Koordynator ds. usług medycznych
e-mail: : iwona.wieloch@cm-klara.pl, tel.: +48 34 534 50 15

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  echolasermodilite
  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meden-Inmed Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Wenedów 2, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iod@meden.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda