Szpital Średzki Serca Jezusowego w Środzie Wielkopolskiej poszerza grono lekarzy wykonujących zabiegi Echolaserem

Ikona dla tomasz

Szpital Średzki Serca Jezusowego w Środzie Wielkopolskiej jest pierwszym w Wielkopolsce ośrodkiem, wykonującym mikroinwazyjne zabiegi za pomocą Echolasera. Do grona lekarzy wykonujących zabiegi z zastosowaniem Echolasera dołączyła dr n. med. Martyna Borowczyk.

Dr n. med. Martyna Borowczyk jest lekarzem w trakcie specjalizacji z endokrynologii. Jest członkiem wielu towarzystw naukowych – Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego, Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Komunikacji Medycznej.

Dr n. med. Martyna Borowczyk ukończyła kierunek lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Université de Rennes 1, Rennes, Francja, Faculté de médecine.

Pani doktor Martyna Borowczyk zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń endokrynologicznych, również u kobiet ciężarnych, obejmujących choroby tarczycy, a także: przysadki, przytarczyc, nadnerczy. Wykonuje badania USG i biopsję tarczycy. W ramach swojej codziennej praktyki zajmuje się również problemem otyłości, wynikającej z zaburzeń hormonalnych, insulinooporności, ginekomastii, hirsutyzmu, a także schorzeniami jajników i jąder (w zakresie endokrynologicznym i andrologicznym).

Zabiegi w Szpitalu Średzkim Serca Jezusowego wykonywane są odpłatnie. Kwalifikacja do zabiegu odbywa się podczas konsultacji z lekarzem specjalistą.
Aby umówić się na konsultację prosimy o kontakt:
Szpital Średzki Serca Jezusowego Spółka, ul. Żwirki i Wigury 10, Środa Wielkopolska
tel.: + 48 515 532 533
e-mail: echolaser@medlink.com.pl

Życzymy pani doktor Martynie Borowczyk satysfakcji z pracy z Echolaserem i rosnącej liczby wyleczonych pacjentów.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

[recaptcha]

Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

Ochrona danych osobowych

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.Więcej informacji

Zgoda