Ośrodki

Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące ośrodków, w których podejmowane jest leczenie za pomocą Echolasera.

WROCŁAW

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią
ul. Pilczycka 144-148,
54-144 Wrocław

Izabela Leonik
Key Account Manager
e-mail: echolaser@emc-sa.pl
e-mail: izabela.leonik@emc-sa.pl
tel. kom. +48 661 300 405

ZOBACZ WIĘCEJ

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

EuroMediCare to wieloprofilowy, zabiegowy szpital specjalistyczny z przychodnią.

W szpitalu, który działa od 2002 roku, stosowane są nowoczesne, małoinwazyjne metody diagnostyczne i operacyjne z zakresu chirurgii ogólnej i endoskopowej, gastroenterologii, ginekologii, onkologii, ortopedii, chirurgii szczękowo-twarzowej, urologii i laryngologii.

Szpital należy do Grupy EMC, która prowadzi 10 szpitali i 26 przychodni w 6 województwach: dolnośląskim, śląskim, mazowieckim, opolskim pomorskim i zachodniopomorskim.

W szpitalu EuroMediCare – jako pierwszym w Polsce – nowotwory są usuwane przy użyciu Echolasera. Urządzenie sprawdza się zarówno w terapii zmian złośliwych, jak i niezłośliwych. Innowacyjna technologia pozwala na skuteczne i precyzyjne zniszczenie guza podczas krótkiego, bezbolesnego zabiegu.

Echolaser, produkowany przez włoską firmę Elesta, wykorzystuje technologię ultradźwiękową oraz laser wielokanałowy. Zabieg polega na wprowadzaniu energii lasera bezpośrednio do zmienionej chorobowo tkanki i zniszczeniu jej. Kontrola USG umożliwia monitorowanie położenia aplikatorów światła laserowego.

Kwalifikacja do zabiegu odbywa się podczas konsultacji z chirurgiem onkologiem. Aby umówić się na konsultację zadzwoń lub napisz:
Izabela Leonik, Key Account Manager,
e-mail: izabela.leonik@emc-sa.pl, tel. kom. +48 661 300 405 

Piaseczno

Szpital św. Anny w Piasecznie
EMC Piaseczno sp. z o.o.
Mickiewicza 39
05-500 Piaseczno

Sekretarka medyczna
Sylwia Kaniewska
Tel. kom. 727600346
Adres e-mail: echolaser.piaseczno@emc-sa.pl

Zapisy na zabieg: tel. 727600346

ZOBACZ WIĘCEJ

Szpital św. Anny w Piasecznie

Szpital św. Anny w Piasecznie należy do Grupy EMC Instytut Medyczny od 10 lat. Szpital posiada 6 oddziałów: chorób wewnętrznych, ginekologii i położnictwa, chirurgii ogólnej, urologii, pediatrii i neonatologii. Szpital zatrudnia ponad 200 lekarzy pracujących w oddziałach oraz w poradniach specjalistycznych funkcjonujących w strukturze szpitala. Oferuje wysokospecjalistyczne badania diagnostyczne oraz badania USG, badania RTG, TK, badania laboratoryjne, nieinwazyjną diagnostykę kardiologiczną (EKG spoczynkowe i wysiłkowe, Holter EKG i Holter RR). W szpitalu wykonywane są nowoczesne zabiegi urologiczne w ramach Centrum Urologii Zaawansowanej m.in.

 • HoLEP – przezcewnikowa enukleacja prostaty laserem holmowym,
 • RIRS – endoskopowe kruszenie laserem kamieni nerkowych
 • MiniPCNL – kruszenie laserem kamieni przez nakłucie nerki,
 • ECIRS/SEBS – jednoczasowe połączenie RIRS i miniPCNL
 • HoLERBT – przezcewkowe wycięcie laserem guza pęcherza w jednym boku
 • HIVEC – chemioterapia dopęcherzowa w systemie hipotermii
 • Usuwanie guza prostaty za pomocą Echo Lasera
 • Leczenie kamicy układu moczowego małoinwazyjnymi metodami,

Ponadto szpital oferuje chirurgię małoinwazyjną m.in.

 • operacje przepuklin,
 • operacje żylaków odbytu,
 • operacje przetoki okołoodbytniczej i szczelin odbytu,
 • operacje jelita grubego,
 • operacje żylaków kończyn,
 • operacje tarczycy.

Szpitalu św. Anny w Piasecznie nastawiony jest na rozwój i świadczenie usług na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik diagnostyki i leczenia pacjenta.

Częstochowa

Centrum Medyczne KLARA
ul. Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Iwona Wieloch
Koordynator ds. usług medycznych
e-mail: iwona.wieloch@cm-klara.pl
tel.: +48 34 534 50 15

ZOBACZ WIĘCEJ

Centrum Medyczne Klara

Centrum Medyczne Klara oferuje kompleksowe usługi medyczne, w tym: ponad trzydzieści poradni specjalistycznych, Centrum Chirurgii Małoinwazyjnej, oddziały szpitalne, diagnostykę, rehabilitację, Centrum Medycyny Pracy oraz Polski Ośrodek Terapii Komórkowych i Immunoterapii. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy wiedzę specjalistów o wieloletnim doświadczeniu.

Trafna diagnoza oraz odpowiednia, skuteczna terapia w połączeniu ze sprzętem medycznym i diagnostycznym spełniającym wysokie standardy, pozwala nam  zagwarantować kompleksową opiekę względem naszych Pacjentów.

W swojej codziennej pracy cenimy bezpieczeństwo, profesjonalizm, zaangażowanie, życzliwość, odpowiedzialność za zdrowie drugiego człowieka oraz ciągłe dążenie do doskonałości, które z każdym dniem pozwalają nam zyskać zaufanie kolejnych Pacjentów.

Kwalifikacja do zabiegu odbywa się podczas konsultacji z chirurgiem onkologiem. Aby umówić się na konsultację zadzwoń lub napisz:
Iwona Wieloch, Koordynator ds. usług medycznych
e-mail: : iwona.wieloch@cm-klara.pl, tel.: +48 34 534 50 15

CZĘSTOCHOWA

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

Dane kontaktowe:
ul. Kilińskiego 166
42-218 Częstochowa

Koordynator projektu:

Paulina Janicka
e-mail: info@wylecztarczyce.pl, info@wyleczpostate.pl
tel.: +48 605 644 700

ZOBACZ

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North to nowoczesna placówka zlokalizowana w Częstochowie przy ul. Kilińskiego 166. To wielospecjalistyczne centrum skupia w sobie wszystkie specjalizacje medyczne, w tym urologia, okulistyka, chirurgia, gastrologia, laryngologia, ortopedia, endokrynologia, medycyna pracy, leczenie boreliozy i wiele innych. Poza poradniami znajduje się tu Pracownia Endoskopowa wykonująca badania gastroskopii i kolonoskopii, także w znieczuleniu ogólnym, specjalistycznie wyposażona poradnia okulistyczna z badaniami tomografii nerwów wzrokowych (OCT) oraz gabinet laryngologiczny wyposażony w mikroskop, sprzęt do badania słuchu (tympanometria, audiometra) oraz fiberoskopię (endoskopowe badanie gardła, krtani, ucha). Zespół lekarzy tworzą specjaliści ze Śląska, Łodzi, Krakowa i Częstochowy.

Znajduje się tu Prywatny Szpital wykonujący zabiegi w zakresie urologii (w tym leczenie nowotworów prostaty zielonym laserem), ortopedii (w tym innowacyjne zabiegi przeszczepu chondrocytów w celu wyhodowania łaty chrząstkowej z komórek własnych – w wielu przypadkach będących alternatywą dla endoprotezy stawu kolanowego), chirurgii ogólnej, proktologii, okulistyki i laryngologii. Ponadto centrum wyposażone jest w echolaser wykorzystany do leczenia nowotworów tarczycy, prostaty i in.

Na terenie obiektu działa też AlfaEstetica z chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną, laserową korekcją wzroku i Treningiem EMS. W ramach AlfaEstetica funkcjonuje Kompleksowe Centrum Stomatologii i Implantologii z chirurgią szczękową i szwajcarskimi implantami. Nasi lekarze implantolodzy nie tylko szkolą się w najnowocześniejszych Klinikach na świecie, ale także dzielą się swoją wiedzą organizując cykliczne szkolenia z zakresu prac implantologicznych w pełnej nawigacji.

Koordynatora projektu:
Paulina Janicka
e-mail: info@wylecztarczyce.pl, info@wyleczpostate.pl
tel.: +48 605 644 700

Więcej informacji o zabiegach z wykorzystaniem technologii Echolaser znajdą Państwo na stronach: www.wyleczprostate.pl oraz www.wylecztarczyce.pl.

ŚRODA WIELKOPOLSKA

Szpital Średzki Serca Jezusowego Spółka z o.o.

Dane kontaktowe:
ul. Żwirki i Wigury 10
63-000 Środa Wielkopolska

Kontakt email: echolaser@medlink.com.pl

Koordynator projektu: +48 515 532 533

ZOBACZ

Szpital Średzki Serca Jezusowego Spółka z o.o.

 

Szpital Średzki Serca Jezusowego w Środzie Wielkopolskiej to powiatowy, nowocześnie urządzony i wyposażony ośrodek, zatrudniający świetnie przygotowanych lekarzy specjalistów oraz fachowy personel pielęgniarski.
Nadrzędnym celem Szpitala Średzkiego Serca Jezusowego Sp. z o.o. jest świadczenie usług medycznych na wysokim poziomie zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi i oczekiwaniami pacjentów, zapewniając im oraz osobom odwiedzającym, a także personelowi przyjazne oraz bezpieczne warunki pobytu i pracy.

W szpitalu – jako jednym z zaledwie kilku w Polsce – dostępne są nowoczesne zabiegi usuwania zmian o charakterze nowotworowym przy użyciu Echolasera. Innowacyjna technologia pozwala na bardzo precyzyjne i skuteczne zniszczenie guza podczas krótkiego, bezbolesnego zabiegu. Echolaser wykorzystuje technologię ultradźwiękową oraz laser wielokanałowy. Zabieg polega na wprowadzaniu energii lasera bezpośrednio do zmienionej chorobowo tkanki i zniszczeniu jej. Kontrola USG umożliwia monitorowanie położenia aplikatorów światła laserowego.

Kwalifikacja do zabiegu odbywa się podczas konsultacji z lekarzem specjalistą. Aby umówić się na konsultację zadzwoń:

Koordynatora projektu:

Kontakt emial: echolaser@medlink.com.pl
Tel.: +48 515 532 533

Poznań

 

Szpital św. Wojciecha

Dane kontaktowe:
ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań
tel: 515532533, 663666655
www.szpitalswwojciecha.pl

ZOBACZ

Szpital św. Wojciecha

Szpital św. Wojciecha to miejsce, w którym łączymy doświadczenie specjalistów z nowoczesnym sprzętem, dając swoim Pacjentom jak najlepszą opiekę, diagnostykę i leczenie.

Wykonujemy zabiegi z zakresu laryngologii, proktologii, neurochirurgii, chirurgii ogólnej i naczyniowej, ginekologii, ortopedii, urologii, okulistyki, chirurgii plastycznej i stomatologii oraz konsultacje z ponad 40 specjalizacji.

Zielonka k. Warszawy

 

Centrum Medyczne VITA-MEDICA Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 6, 05-220 Zielonka k. Warszawy
tel. 22 416 48 62, 513 842 540,
e-mail :zielonka@vita-medica.pl

ZOBACZ

Centrum Medyczne VITA-MEDICA Sp. z o.o

Centrum Medyczne Vita-Medica powstało w 2006 r. i od tamtej pory prężnie się rozbudowuje.

Pierwsza placówka powstała w Sulejówku, kolejna 3 lata później na warszawskiej Pradze Północ.

W 2013 r. otworzyliśmy samodzielne Centrum Stomatologii w tej samej lokalizacji, a od marca 2016 r. działa kolejne wielospecjalistyczne Centrum Medyczne w podwarszawskiej Zielonce.

Stale poszerzamy naszą ofertę i zakres usług, a także witamy w zespole nowych współpracowników.

W chwili obecnej, w 3 naszych placówkach współpracuje z nami ponad 60 sprawdzonych lekarzy specjalistów, z usług których skorzystało już ponad 45 000 pacjentów.

Naszą misją jest dbałość o jak najszybszy powrót do zdrowia naszych Pacjentów oraz zapewnienie im najwyższej jakości wykonywanych usług.
Nasz cel realizujemy poprzez nieprzerwany rozwój kompetencji lekarzy oraz personelu, a także propagowanie zdrowego trybu życia.

Dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć rodzinną atmosferę nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz.

W tym celu wychodzimy poza mury naszych placówek, bierzemy udział w różnego rodzaju eventach, sponsorujemy i obejmujemy patronatem lokalne wydarzenia, np. rajdy rowerowe, rodzinne pikniki i miejskie rozgrywki piłki nożnej.

Jesteśmy otwarci na potrzeby wszystkich – młodszych i starszych.
Zaufało nam już blisko 7000 osób, które zadowolone z naszych usług dołączyły do grona stałych Pacjentów POZ.

Kraków

 

Szpital na Klinach

Dane kontaktowe:
ul. Kostrzewskiego 47,
30 – 437 Kraków

Indywidualny Opiekun Pacjenta:
Magdalena Okarmus

e-mail: magdalena.okarmus@neohospital.pl, rejestracja@neohospital.pl

tel.: +48 785 054 460, 12 267 40 64

ZOBACZ

Szpital na Klinach

Szpital na Klinach powstał w listopadzie 2018 z przekonania, że troska o zdrowie, godność, poczucie komfortu i bezpieczeństwa pacjenta to najważniejsze wartości. Szpital na Klinach wyznacza dziś standardy prywatnej opieki szpitalnej spełniając oczekiwania swoich Pacjentów na każdym etapie kontaktu z placówką i jej całym zespołem. Szpital tworzy blisko 200-osobowy zespół specjalistów i lekarzy, którzy stosują najlepsze kliniczne praktyki na bazie bogatych doświadczeń zbytych w polskich i zagranicznych ośrodkach. Oferuje kompleksową opiekę medyczną na poziomie ambulatoryjnym, diagnostycznym i zabiegowym m.in. w zakresie ginekologii, urologii, ortopedii i chirurgii: ogólnej, naczyniowej, onkologicznej, dziecięcej oraz chirurgii plastycznej. Szczególny nacisk kładziemy na minimalizację urazu operacyjnego stąd też większość zabiegów wykonywanych jest metodami małoinwazyjnymi takimi jak laparoskopia czy system wsparcia chirurgicznego da Vinci. Naszych pacjentów obejmujemy interdyscyplinarną opieką medyczną, umożliwiającą skuteczne leczenie nawet trudnych przypadków.

Jako jedna z nielicznych jednostek w Polsce Szpital na Klinach oferuje usługi zabiegi z wykorzystaniem systemu da Vinci. Szpital dysponuje najnowszej generacji systemem wsparcia chirurgicznego da Vinci, autoryzowanym przez jego producenta – Intuitive Surgical. Robot da Vinici w Szpitalu na Klinach wspiera pracę lekarzy w zakresie zabiegów ginekologicznych, urologicznych, chirurgicznych i bariatrycznych. Robot da Vinci zapewnia precyzję, poprawia skuteczności i ogranicza inwazyjność zabiegów chirurgicznych co przekłada się na maksymalizację komfortu pacjentów, w tym przyspieszenie rekonwalescencji i powrotu do pełni aktywności życiowej oraz zawodowej.

Indywidualny Opiekun Pacjenta
Magdalena Okarmus
Kontakt telefoniczny
Tel: +48 785 054 460
Tel: 12 267 40 64
Kontakt mailowy
magdalena.okarmus@neohospital.pl
rejestracja@neohospital.pl

Rzym I

Ospedale Regina Apostolorum
Via San Francesco d’Assisi
50 – 00041 Albano Laziale (Roma)

e-mail: info@reginaapostolorum.it
tel. +39 06 932989

Rzym II

Biomedical Campus Rome
Via Álvaro del Portillo 21 – 00128 Rome

e-mail: info@unicampus.it
tel. +39 06 22541 1

Bergamo

Ospedale Pesenti Fenaroli
Via Mazzini
88 – 24022 Alzano Lombardo

tel. +39 035 306 4111

Piza

Azienda Ospedaliero-Universitaria Pisana
Via Roma n. 67 – 56126 Pisa

e-mail: pec-aoupisana@legalmail.it
tel. +39 050 992111

Neapol

Ospedale Antonio Cardarelli Napoli
Via A. Cardarelli
9 – 80131 Napoli

e-mail: aocardarelli@pec.it
tel. +39 0817471111

Kontakt

  captcha

  Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter

  Ochrona danych osobowych

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.echolaser.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED&CARE Sp. z o.o., ul. Mławska 13, 81-204 Gdynia, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem office@medandcare.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych -Obowiązek Informacyjny

  Zgoda